Zpravodajství

VIDEO: Rychlík zmasakroval dodávku s mladým řidičem

VIDEO: Rychlík zmasakroval dodávku s mladým řidičem

Tragická nehoda se ve středu dopoledne odehrála na železničním přejezdu u Mladé Boleslavi. V dodávce u obce Bezděčín vjel pod kola rychlíku teprve dvacetiletý řidič. Na místě zraněním podlehl.


Nehoda se odehrála na železničním přejezdu u Mladé Boleslavi. Je sice bez závor, ale chráněn je výstražným zařízením. A podle prvních výsledků vyšetřování bylo v provozu.

Mladík zemřel zřejmě hned po nárazu

Po střetu tlačil rychlík dodávku ještě asi 300 metrů. Ve zdemolovaném vraku mladík neměl šanci přežít. A to ani přesto, že záchranka tu byla během pár minut. Zemřel pravděpodobně hned po nárazu.

Železniční trať z Mladé Boleslavi do Nymburka byla téměř na tři hodiny uzavřena. Případ vyšetřují jak policisté, tak drážní inspekce. Podle všeho to ale vypadá, že nehodu zavinil řidič v autě.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz