Zpravodajství

Manželé se chtěli nechat vydražit, skončili na pervitinu

Manželé se chtěli nechat vydražit, skončili na pervitinu
Zdroj: TV Nova

Příběh Zdeňka a Jitky Horkých, kteří se kvůli sázkám velmi zadlužili, má dramatické pokračování. Před tři čtvrtě rokem se odhodlali k naprosto ojedinělému kroku, kterým se proslavili v médiích. Aby dluhy splatili, chtěli se nechat vydražit a za milión korun pak rok někomu úplně cizímu sloužit. Všechno ale dopadlo úplně jinak.

Od března se mnohé změnilo. Bohužel k horšímu. Zdeněk tehdy chtěl znovu začít pracovat a splácet obrovské dluhy. Jenže teď je situace úplně jiná.

V úterý ho v jeho garáži při zátahu zatkla policie. Vyráběl tu a dále prodával pervitin. Kromě toho je vyšetřovaný kvůli zpronevěře a obchodování s kradenými auty. V tuto chvíli je už ve vazbě a hrozí mu až 5 let vězení.

Přišli i o děti

My jsme dnes našli Zdeňkovu ženu Jitku a ta je podle svých slov ráda, že Zdeňka policie zatkla. Kromě prodávání začal totiž pervitin i sám užívat a po nějaké době droze propadla dokonce i Jitka Horká.

Kvůli tomu přišla o všechny svoje syny, kteří teď žijí různě u příbuzných. Jitka se teď chce podle svých slov ze závislosti na pervitinu vyléčit. Jestli se jí to podaří a co bude dělat se zhruba teď už čtyřmiliónovými dluhy - neví.

Manželé z Budišova se rozhodli nechat se vydražit na internetu. Prodávali tak své služby, možná i svoje těla. Kupodivu o ně byl zájem. Ozvali se již zájemci a chtěli vidět jejich fotky. U toho však zůstalo.

Místo vidiny peněz však měli jen další potíže. Bývalý manžel Jitky totiž kvůli jejich špatné finanční situaci zažádal u soudu o své syny - jedenáctiletého Jirku a devítiletého Honzíka a s předběžným opatřením v ruce si je včera vzal k sobě.

"Myslím že jsem schopen je zabezpečit hmotněji," řekl Jan Benáček, bývalý manžel Jitky.

 

Více informací včetně osobní zpovědi Jitky Horké uvidíte v Televizních novinách, do kterých připravujeme exkluzivní reportáž.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz