Zpravodajství

Manželé se chtěli nechat vydražit, skončili na pervitinu

Manželé se chtěli nechat vydražit, skončili na pervitinu
Zdroj: TV Nova

Příběh Zdeňka a Jitky Horkých, kteří se kvůli sázkám velmi zadlužili, má dramatické pokračování. Před tři čtvrtě rokem se odhodlali k naprosto ojedinělému kroku, kterým se proslavili v médiích. Aby dluhy splatili, chtěli se nechat vydražit a za milión korun pak rok někomu úplně cizímu sloužit. Všechno ale dopadlo úplně jinak.

Od března se mnohé změnilo. Bohužel k horšímu. Zdeněk tehdy chtěl znovu začít pracovat a splácet obrovské dluhy. Jenže teď je situace úplně jiná.

V úterý ho v jeho garáži při zátahu zatkla policie. Vyráběl tu a dále prodával pervitin. Kromě toho je vyšetřovaný kvůli zpronevěře a obchodování s kradenými auty. V tuto chvíli je už ve vazbě a hrozí mu až 5 let vězení.

Přišli i o děti

My jsme dnes našli Zdeňkovu ženu Jitku a ta je podle svých slov ráda, že Zdeňka policie zatkla. Kromě prodávání začal totiž pervitin i sám užívat a po nějaké době droze propadla dokonce i Jitka Horká.

Kvůli tomu přišla o všechny svoje syny, kteří teď žijí různě u příbuzných. Jitka se teď chce podle svých slov ze závislosti na pervitinu vyléčit. Jestli se jí to podaří a co bude dělat se zhruba teď už čtyřmiliónovými dluhy - neví.

Manželé z Budišova se rozhodli nechat se vydražit na internetu. Prodávali tak své služby, možná i svoje těla. Kupodivu o ně byl zájem. Ozvali se již zájemci a chtěli vidět jejich fotky. U toho však zůstalo.

Místo vidiny peněz však měli jen další potíže. Bývalý manžel Jitky totiž kvůli jejich špatné finanční situaci zažádal u soudu o své syny - jedenáctiletého Jirku a devítiletého Honzíka a s předběžným opatřením v ruce si je včera vzal k sobě.

"Myslím že jsem schopen je zabezpečit hmotněji," řekl Jan Benáček, bývalý manžel Jitky.

 

Více informací včetně osobní zpovědi Jitky Horké uvidíte v Televizních novinách, do kterých připravujeme exkluzivní reportáž.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz