Zpravodajství

Tragické sebevraždy otřásly Moravou

Napilno měli ve čtvrtek severomoravští policisté. Práci jim přidělávali zejména sebevrazi. Ve čtvrtek odpoledne se na Prostějovsku oběsil schizofrenik. V noci pak výstřelem ze zbraně ukončil vlastní život 48letý muž. Našemu serveru to sdělila severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková.

"Matka nalezla oběšeného syna v rodinném domku," uvedla mluvčí. Podle ní zanechal syn dopis na rozloučenou. Sebevrah se léčil na psychiatrii se schizofrenií. "V minulosti se muž již dvakrát neúspěšně o sebevraždu pokoušel," uvedla mluvčí.

Mrtvolu našla manželka

Hrozivý obrázek se naskytl na Karvinsku ženě, která našla mrtvého manžela. Ten se zastřelil. "Dopis na rozloučenou nebyl nalezen," uvedla Bednarčíková. Sebevraha tížila svízelná finanční situace, měl dluhy.

Utonulá v Olši

Ve čtvrtek se u Karviné-Darkova objevilo mrtvé tělo utonulé ženy. Ta měla na krku ovázaný červený šátek a na něm tašku se závažím. "Policisté stále pátrají po totožnosti ženy a okolnostech její smrti," dodala Bednarčíková.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Píše se na Deník.cz