Zpravodajství

Filip Tomsa může být kapitánem lodi

Je vycházející mužskou hereckou hvězdou. Filip Tomsa zaujal hned v televizních seriálech, z obrazovky TV Nova jej znáte ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Zahrál si také hlavní roli Mickiho ve filmu Kvaska. Teď si splnil svůj klukovský sen.

"Miluji lodě, vždycky jsem si přál řídit loď. A když jsem měl teď volno, tak jsem si splnil své přání. Udělal jsem si kapitánskou zkoušku a mohl bych tedy řídit loď dlouhou do osmnácti metrů. S kamarády jsme měli osmimetrovou plachetnici a plavili jsme se v ní na Orlíku. Dokonce jsme se zúčastnili i závodů a mně se to tak zalíbilo, že jsem si udělal ty kapitánské zkoušky."

Netouží po Hamletovi
Filip Tomsa je členem Divadla Na Vinohradech a hraje jednu roli za druhou. Přitom nemá herecké ambice. "Samozřejmě, že chci být dobrým hercem, ale nemám takové ty životní sny typu: Chtěl bych si zahrát Hamleta, Romea a někdy také Cyrana. Teď například připravujeme hru o herečce Adině Mandlové Adina a já v ní představuji hned několik postav, jejího milence z dávných let i její herecké kolegy. Nemám mezi nimi nějakou zvlášť oblíbenou, role přicházejí a já po žádné konkrétní netoužím. Spíš bych byl rád, kdybych dělal radost lidem kolem sebe. Někdy zlobím rodiče, odmlouvám, jsem držkatý. Přitom by to mělo mezi námi klapat, oni žijí mimo Prahu a já mám v Praze svůj byt."

Ženy mají o něj zájem
I když se kolem něj dívky točí, osudová love story ho zatím nepotkala.
"Třeba časem přijde. Holky mě honí tak přiměřeně," přemýšlí herec. "Myslím, že všechno je tak, jak má být, je mi teprve třiadvacet let, tak na vážnou známost nepomýšlím. Ani žádnou stálou přítelkyni nemám. Je mi takhle moc dobře, hraji, natáčím, bydlím sám, sem tam si něco uvařím. Nebo sním z papíru, abych neměl moc nádobí a jsem úplně se svým životem spokojený."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz