Zpravodajství

Kouzelníka Kožíška probodnou před tisícovkami Japonců

Kouzelníka Kožíška probodnou před tisícovkami Japonců
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Náš nejznámější kouzelník Pavel Kožíšek odlétne teď o víkendu do Japonska, aby se v zemi vycházejícího slunce nechal probodnout.

"Připravil jsem totiž pro Japonce novou show," vysvětluje Kožíšek. "Je to taková atraktivní kouzelnická skládačka, se kterou se dvanáctkrát představíme v divadle pro tři tisíce diváků. A právě před nimi mě moje kolegyně, modelka Martina Poulíčková, probodne třemi obrovskými meči. Je to velice náročné, ale hlavně také nebezpečné kouzlo," usmívá se Mistr světa ze Světového poháru bavičů.

Je pořád ve výborné náladě, důvodu k radosti má prý pořád dost. "Teď se také začala prodávat kouzelnická sada Škola kouzel. Slaví úspěch po celém světě a v každé zemi je její tváří ten nejlepší tamní kouzelník. V Česku jsem se stal tou tváří já. Je to pro mne čest, protože jsem se ocitl mezi špičkami světových kouzelníků. Ta malá sada má šedesát kouzel pro kouzelnické učně a velká sada sto padesát. Takže malí Copperfieldové mohou překvapit rodinu nebo kamarády docela snadno - ta kouzla jsou vybraná tak, aby se dala naučit a předvádět docela snadno."

Zatím si vyčaroval jenom dobré věci
"Především syna. Matýskovi jsou už čtyři a půl roku, je krásný a začíná se mnou čarovat. A pak mě těší, že jsou pořád úspěšná moje představení, dokonce úspěšnější, než jsem doufal," říká absolvent Filozofické fakulty a šéf Divadla v kouzel v Líbeznicích.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz