Zpravodajství

Papoušek propadl rugby

Sportovně založený papoušek žako, který se začal zajímat o rugby, nadšeně povzbuzuje svůj oblíbený tým - a mluví přitom místním nářečím.

Tříletý papoušek žako jménem Severiano Ballesteros skanduje "Gloucester, Gloucester" se západoanglickým přízvukem, jakmile se v televizi na obrazovce objeví jeho oblíbený tým. Taffy Howell a jeho žena Jean, kteří papouška vlastní, jsou oba rugbyoví nadšenci, ale byli překvapeni, když zjistili, že se jejich entuziasmem nakazil i Severiano.
"Komentuje, nadává na rozhodčího a říká 'Glóstr, Glóstr'", což je hodně jako místní výslovnost jména Gloucester," říká nadšeně pan Howell. "Není to zrovna nejhezčí papoušek, jakého znám, ale je s ním opravdu legrace."

Jean dodala, že Severiano prokázal takový talent k fandovství, že ho začala učit také podporovat Anglii ve finále mistrovství světa v rugby.
"Nacvičovali jsme 'Do toho, Johnny!' a už dost dobře zvládal, tak jsem doufala, že bude pro náš tým podporou." Jak je již známo, ani podpora papouška Severiana anglický tým k vítězství nedovedla. Snad z toho nebyl příliš skleslý.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz