Zpravodajství

Nehoda tří aut zablokovala silnici u Rozvadova

Nehoda tří aut zablokovala silnici u Rozvadova

Nedělní dopoledne nezačalo na našich silnicích nejlépe. Na staré silnici Rozvadov - Plzeň na Tachovsku se krátce po deváté hodině srazila tři osobní vozidla. Dvě osoby byly zraněny, jedna lehce, druhá těžce. "Silnice je v tuto chvíli uzavřená, policie na místě provádí odklon dopravy od Svaté Kateřiny na dálnici," řekl serveru nova.cz operační důstojník tachovské policie.

Na místo byl vyslán i vrtulník letecké záchranné služby. "Jedna osoba byla s těžkými zraněními letecky transportována na emergency do Plzně," uvedla mluvčí záchranářů Lenka Ptáčková s tím, že pacient má otevřenou zlomeninu dolní končetiny. Druhá osoba vyvázla s lehkými poraněními. "Tu převezla sanitka na úrazové oddělení plzeňské nemocnice," dodala Ptáčková.

"Ve směru od Razvadova jela dvě osobní auta, proti nim v opačném směru od Přimdy další osobní auto. Při průjezdu zatáčkou se řidič golfu jedoucího od Rozvadova ze zatím nezjištěných příčin dostal do protisměru a tam se srazil s protijedoucím autem. Řidič, který jel za ním už to nestačil ubrzdit a narazil zezadu do golfu," řekl nám mluvčí tachovské policie Václav Blahník.

"Děvětadvacetiletý řidič golfu byl s těžkými zraněními transportován do nemocnice v Plzni, jeho dvaadvacetiletá spolujezdkyně byla zraněná lehce, utrpěla kontuzi hrudníku," doplnil Blahník.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz