Zpravodajství

Opilý dělník spadl z 22 metrů, odešel po svých!

Opilý dělník spadl z 22 metrů, odešel po svých!
Zdroj: HZS

Jako bych se snažil létat. Řekl slovenský dělník, který zateploval bytovku v Košicích. Při práci však spadl z 8. patra. Pak ale vstal na nohy a zůstaly po něm jen polámané keříky. I když utrpěl mnohačetné zlomeniny, může mluvit o svém druhém narození.

Ti, co viděli dělníkův hrůzostrašný pád ze samého vrcholu paneláku, nemohli uvěřit tomu, že se hned postavil na nohy a sám z místa odešel.

Dělník Martin se převalil přes okraj výtahové plošiny a následoval 22metrový pád. Během letu k zemi se prý pokusil o nemožné. Zvedl ruce a jakoby chtěl létat.

Stál při něm anděl strážný

Když vstával ze země, myslel si, že už je na onom světě. Do nemocnice ho ale k překvapení lékařů přivezli při plném vědomí. Utrpěl zlomeninu lebky, pánve a má natrhnutou slezinu.

Někteří tvrdí, že je to další příklad toho, že opilí mají štěstí. V krvi měl totiž 3,5 promile alkoholu, a to se při práci ve výškách opravdu nehodí.

Svou opilost tak bude muset vysvětlovat na inspektorátu práce.

Tento rok ale dělník v Praze přežil ještě horší pád. Utrhla se s ním výtahová plošina, se kterou se řítil k zemi minimálně z 50 metrů. Jeho kolega pád nepřežil, on utrpěl jen lehká zranění. Podle jeho slov se údajně zachránil tak, že se těsně před dopadnutím plošiny nadskočil.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz