Zpravodajství

VIDEO: Ve Vysoké ukradli lyžařský vlek

VIDEO: Ve Vysoké ukradli lyžařský vlek

Lyžařská sezóna ještě ani nezačala. Nenapadlo ještě ani tolik sněhu, aby se dalo pořádně lyžovat. I přes to, že zatím nikdo z provozovatelů sjezdovek netuší, jaká bude letos zima, jejich kolegové ve Vysoké u Havlíčkova Brodu začali počítat škody. Neznámý zloději jim totiž ukradli jeden ze zdejších vleků.

Zdroj: TV Nova

Podle našich informací zmizelo šest sloupů i s vlečnými lany. Pouze jeden ze stožárů, které váží odhadem 150 kilogramů, lupiči nestačili odvézt. Škoda se vyšplhala na 150 tisíc korun. Podle policistů jich však muselo být několik a na odvoz použili traktor. Za krádež jim hrozí až tři roky vězení. Více informací se dozvíte v Odpoledních televizních novinách.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz