Zpravodajství

VIDEO: Vražda v Ústí nad Labem: syn našel matku v krvi!

VIDEO: Vražda v Ústí nad Labem: syn našel matku v krvi!

K tragédii došlo ve středu v podvečer v jednom panelovém domě v Ústí nad Labem. Policie vyjížděla k případu zavražděné třiapadesátileté ženy. Celý případ je o to tragičtější, že kriminalisty musel zavolat patnáctiletý syn, který tělo své matky našel. Vzápětí se psychicky zhroutil.

Zdroj: TV Nova

Jsou čtyři hodiny odpoledne. Patnáctiletý chlapec se vrací ze školy domů. Na pohled, který ho čeká za dveřmi bytu, do konce života nezapomene. V obývacím pokoji nachází podle našich informací pobodané tělo své matky. Podle prvotního ohledání policie žena zemřela násilnou smrtí.

Třiapadesátiletá žena se přistěhovala na sídliště teprve nedávno. Ve společné domácnosti žila se synem a svým druhem. Podle sousedů byl vztah mezi mužem a ženou bouřlivý. Často se tam někdo hádal, většinou když přijel ten její chlap, říkají sousedé.

Ženu lidé z okolí viděli ještě včera ráno živou. Její smrt nájemníky domu vyděsila.

Na třicet policistů ve čtvrtek ráno prohledávalo okolí domu a vyslýchalo nájemníky domu. Šestnáctiletý chlapec se nervově zhroutil. Podle psychologů je teď v tom nejsložitějším věku. A to, co viděl, může mít pro něj následky na celý život.

Kriminalisté v bytě zavražděné byli až do pozdních nočních hodin. Jakmile se rozednělo, začalo okolí domu prohledávat na třicet policistů.
Kolem místa činu hledali důkazy. Jakým způsobem byla žena
zabita, se ukáže v následujících dnech. Podrobné informace přinese soudní pitva.

Patnáctiletý chlapec je v současné době v péči psychologů. Kriminalisté pátrají pravděpodobně po muži, který odcházel z bytu zavražděné mezi třináctou a patnáctou hodinou.

Policie nyní prověřuje všechny osoby, které se se ženou stýkaly.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz