Zpravodajství

VIDEO: Vražda v Ústí nad Labem: syn našel matku v krvi!

VIDEO: Vražda v Ústí nad Labem: syn našel matku v krvi!

K tragédii došlo ve středu v podvečer v jednom panelovém domě v Ústí nad Labem. Policie vyjížděla k případu zavražděné třiapadesátileté ženy. Celý případ je o to tragičtější, že kriminalisty musel zavolat patnáctiletý syn, který tělo své matky našel. Vzápětí se psychicky zhroutil.

Zdroj: TV Nova

Jsou čtyři hodiny odpoledne. Patnáctiletý chlapec se vrací ze školy domů. Na pohled, který ho čeká za dveřmi bytu, do konce života nezapomene. V obývacím pokoji nachází podle našich informací pobodané tělo své matky. Podle prvotního ohledání policie žena zemřela násilnou smrtí.

Třiapadesátiletá žena se přistěhovala na sídliště teprve nedávno. Ve společné domácnosti žila se synem a svým druhem. Podle sousedů byl vztah mezi mužem a ženou bouřlivý. Často se tam někdo hádal, většinou když přijel ten její chlap, říkají sousedé.

Ženu lidé z okolí viděli ještě včera ráno živou. Její smrt nájemníky domu vyděsila.

Na třicet policistů ve čtvrtek ráno prohledávalo okolí domu a vyslýchalo nájemníky domu. Šestnáctiletý chlapec se nervově zhroutil. Podle psychologů je teď v tom nejsložitějším věku. A to, co viděl, může mít pro něj následky na celý život.

Kriminalisté v bytě zavražděné byli až do pozdních nočních hodin. Jakmile se rozednělo, začalo okolí domu prohledávat na třicet policistů.
Kolem místa činu hledali důkazy. Jakým způsobem byla žena
zabita, se ukáže v následujících dnech. Podrobné informace přinese soudní pitva.

Patnáctiletý chlapec je v současné době v péči psychologů. Kriminalisté pátrají pravděpodobně po muži, který odcházel z bytu zavražděné mezi třináctou a patnáctou hodinou.

Policie nyní prověřuje všechny osoby, které se se ženou stýkaly.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz