Zpravodajství

VIDEO - Test národa 2007: Pohled do zákulisí

VIDEO - Test národa 2007: Pohled do zákulisí

Natáčení upoutávky k pořadu Test národa 2007 připomenulo, že utkání Čechů a Slováků se opět blíží. V sobotu 10. listopadu uvidíte velký televizní souboj dvou zemí, které před lety tvořily jeden stát. Kdo vyhraje? Loni zvítězili Slováci, natřeme jim to letos?


Tvůrci upoutávky vsadili na českou a slovenskou klasiku. Adela Banášová a Dalibor Gondík v upoutávce představují ikony obou zemí, nadporučíka Lukáše z českého Švejka a slovenského Jánošíka. „Upoutávka se točí tak, že stojíme před modrým pozadím a potom budeme takzvaně naklíčováni do obrazu. Vše je nasazené do předem připravené šablony," vysvětlila moderátorka slovenské Markízy Adela Banášová.

Tvůrčí tým odvedl precizní práci. V šibeničním čase tří hodin se, podle skvěle napsaného scénáře, povedlo natočit zajímavou a zábavnou upoutávku, kterou vy, diváci, jistě oceníte. A kdo za celou prací stojí? Tým kreativního ředitele televize Nova Michala Paciny.
Režie: Jakub Motejzík
Režie střihové upoutávky: Jiří Tintěra
Kamera: Tomáš Svoboda
Zvuk: Zdeněk Šrámek
Grafika: Klára Vernerová
Texty: Andrea Rybárová
Vedoucí self promotion: Jana Neméthová
Redaktor: Zdeněk Kratochvíl
Produkce: Vladana Horná

Upoutávku můžete od dnešního dne vídat na obrazovkách televize Nova. Byli jsme při tom, když se natáčela. Pojďte spolu s námi nakouknout do televizního zákulisí. Na test národa vás zvou Adela Banášová a Dalibor Gondík.

Test národa sledujte v sobotu 10. listopadu ve 20 hodin na Nově!

Zajímá vás, jak byste v testu dopadli vy sami? Vyzkoušejte si test nanečisto už dnes!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz