Zpravodajství

Kriminalisté vyšetřují smrt policisty

Smrt vsetínského policisty vyšetřují brněnští krimalisté. Těžce zraněného muže, který se postřelil legálně drženou pistolí, objevil včera jeho soused.

„Po příjezdu posádka muže ošetřila a v kritickém stavu převezla do nemocnice ve Vsetíně," řekl uvedl mluvčí Záchranné služby Zlínského kraje Petr Olšan.

Přes veškeré úsilí se ale záchranářům nepodařilo muži život zachránit. Zemřel přibližně po hodině. Vše nasvědčuje tomu, že policista spáchal sebevraždu.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz