Zpravodajství

VIDEO: Noční nehody: Dva mrtví chodci!

VIDEO: Noční nehody: Dva mrtví chodci!

Při dopravních nehodách přišli o život v noci na dnešek hned dva chodci. Prvního muže srazila řidička osobního vozu na silnici na Kladensku, druhého pak nákladní automobil na hlavním tahu z Olomouce na Ostravu. Oba muži byli na místě mrtví.

Zdroj: HZS

Frekventovaná čtyřproudá silnice u Lipníku nad Bečvou. 50letý muž ji chtěl večer zřejmě přejít a pohyboval se v připojovacím pruhu. To se mu stalo osudným. Narazil do něj tahač, chodec zraněním podlehl.
Na místě policii pomáhali i hasiči.

Po nehodě byly oba jízdní pruhy ve směru na Ostravu neprůjezdné, policie dopravu svedla do protisměru. Jak přesně ke srážce došlo, teď zjišťují policisté. U oběti bude nařízena soudní pitva.

Favorit usmrtil chodce

Podobná tragédie se stala po jednadvacáté hodině poblíž Unhoště na Kladensku. Na silnici ve směru na Jeneč srazila chodce devětatřicetiletá řidička Škody Favorit.

"Řidička osobního vozu utrpěla silný posttraumatický stres a byla převezena do kladenské nemocnice na internu," sdělila TV Nova mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

Šokovaná řidička uvedla, že jí muž doslova skočil do cesty. Střetu údajně nemohla zabránit. U sraženého nebyly nalezeny žádné doklady. Přesné okolnosti tragédie vyšetřuje policie.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz