Zpravodajství

VIDEO: Matka unesla čtyřletého chlapce, otec trpí

VIDEO: Matka unesla čtyřletého chlapce, otec trpí

Dny nepředstavitelného strachu a zoufalství už několik měsíců prožívá otec čtyřletého Honzíka Rokose z Tábora. Matka ho odvezla neznámo kam, přestože soud dvakrát rozhodl, že o syna bude pečovat otec. Po chlapci už pátrá i policie, zatím ale bezvýsledně.

Zdroj: TV Nova

Honzík Rokos. Za měsíc mu bude pět let. Už půl roku ho hledá otec, který by se měl o syna podle rozhodnutí soudu starat. Matka s chlapcem však odjela a nedává o sobě vědět.

Po Honzíkovi kromě policie pátrá na vlastní pěst i pan Rokos se svojí přítelkyní. Každý víkend si sednou do auta a objíždějí ubytovny po celé republice.

Paní Antonie by se měla údajně pohybovat v severních a západních Čechách. S přítelem a Honzíkem nejspíš přespávají po různých ubytovnách. Ona i její druh jsou prý nezaměstnaní.

Probdělé noci a bezmoc střídá naděje, že pan Rokos syna konečně najde. Kromě něj se na Honzíka těší i přítelkyně s dcerou.
Pokud by Honzíka někdo poznal, ať zavolá na bezplatnou policejní linku 158.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Píše se na Deník.cz