Zpravodajství

VIDEO: Snídaně s Markétou Hrubešovou

VIDEO: Snídaně s Markétou Hrubešovou

V úterý ráno byla hostem Snídaně s Novou herečka Markéta Hrubešová. Jak zvládá práci na seriálu Ulice, hraní v divadle a mateřské povinnosti?

Zdroj: TV Nova

Rusovlasá herečka na sebe ve Snídani s Novou prozradila například to, že nedávno s manželem a s témeř dvouletou dcerkou Christel absolvovala dovolenou ve střední Itálii. "Být mámou je báječné. Je to nejkrásnější pocit, který znám," řekla Markéta Hrubešová doslova.

Na obrazovce televize Nova se Markéta objevuje coby pracovnice cestovní kanceláře Tamara Eliot. "Na seriál Ulice se dívám, abych věděla, co příště zlepšit. Snažím se, aby moje postava měla co nejméně negativních vlastností, ale záleží to samozřejmě na scénáři," komentovala práci na seriálu herečka.

Kromě Ulice mohou diváci Markétu Hrubešovou vidět také na jevišti Karlínského divadla v muzikálu Limonádový Joe v roli Arizonské pěnice Tornádo Lou.  "Před čtrnácti dny jsem dotočila film Jiřího Svobody Boží duha," doplnila Markéta.

Jako svůj největší koníček herečka označila vaření. "Každý večer dělám teplé večeře. Nejraději vařím středomořská jídla," uvedla Markéta Hrubešová v úterní Snídani s Novou.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz