Zpravodajství

VIDEO: Snídaně s Markétou Hrubešovou

VIDEO: Snídaně s Markétou Hrubešovou

V úterý ráno byla hostem Snídaně s Novou herečka Markéta Hrubešová. Jak zvládá práci na seriálu Ulice, hraní v divadle a mateřské povinnosti?

Zdroj: TV Nova

Rusovlasá herečka na sebe ve Snídani s Novou prozradila například to, že nedávno s manželem a s témeř dvouletou dcerkou Christel absolvovala dovolenou ve střední Itálii. "Být mámou je báječné. Je to nejkrásnější pocit, který znám," řekla Markéta Hrubešová doslova.

Na obrazovce televize Nova se Markéta objevuje coby pracovnice cestovní kanceláře Tamara Eliot. "Na seriál Ulice se dívám, abych věděla, co příště zlepšit. Snažím se, aby moje postava měla co nejméně negativních vlastností, ale záleží to samozřejmě na scénáři," komentovala práci na seriálu herečka.

Kromě Ulice mohou diváci Markétu Hrubešovou vidět také na jevišti Karlínského divadla v muzikálu Limonádový Joe v roli Arizonské pěnice Tornádo Lou.  "Před čtrnácti dny jsem dotočila film Jiřího Svobody Boží duha," doplnila Markéta.

Jako svůj největší koníček herečka označila vaření. "Každý večer dělám teplé večeře. Nejraději vařím středomořská jídla," uvedla Markéta Hrubešová v úterní Snídani s Novou.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil využití federálních letadel pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz