Zpravodajství

VIDEO: Zabil ženu při sexu, odsedí 12 let

VIDEO: Zabil ženu při sexu, odsedí 12 let

Vraždil při souloži mezi paneláky a půjde za to sedět na 12 let - takový je osud zvrhlého násilníka Zbyňka Zbořiláka (39). Loni v prosinci ubil k smrti jednačtyřicetiletou Slovenku, když spolu prováděli sex v porostu borovic v Praze-Řepích.

Zdroj: TV Nova

Rozhodl o tom pražský vrchní soud.
V odvolacím jednání tak potvrdil srpnový verdikt městského soudu, který muži uložil také ochrannou sexuologickou léčbu v ústavu s protialkoholním zaměřením.

Zbořilák podle znalců trpí deviací, která se u něj projevuje násilným chováním při sexu.

Byli opilí a ještě masturbovali

Dvanáctkrát soudně trestaný Zbořilák při hlavním líčení popřel, že by měl se smrtí ženy něco společného. Přiznal jen to, že s ní v noci ze 14. na 15. prosince souložil v porostu borovic mezi paneláky v Praze 6-Řepích.

Oba byli opilí, po souloži prý ještě masturbovali a žena pak podle něj usnula. Obžalovaný tvrdí, že ji tam nechal ležet nahou a odešel pryč.

Obžaloba ale vinila Zbořiláka z toho, že předtím ještě ženu bil, kopal a škrtil tak, že na místě zločinu delší dobu umírala. Nakonec se udusila vlastní krví.

Zbořilák se se svou obětí seznámil na lavičkách u Anděla, kam žena chodila s přítelem a s dalšími bezdomovci popíjet víno. Na noc pak jezdili spát do areálu strahovského stadionu, na jídlo chodili do zařízení Armády spásy.

Proti dnešnímu rozhodnutí se již nelze odvolat, možné je pouze dovolání k Nejvyššímu soudu.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz