Zpravodajství

VIDEO: Adamovská: S Radkem je to těžké!

VIDEO: Adamovská: S Radkem je to těžké!

Najít volné místo v diáři Zlaty Adamovské bylo nadlidské. Svůj čas má přesně rozdělený mezi divadlo, natáčení, své dvě děti Báru a Péťu a manžela Radka Johna. Nakonec se nám povedlo sejít se s ní přímo v divadle, kterým nás provedla od šatny přes jeviště až po divadelní klub.

Zdroj: TV Nova

„Vezmu vás do divadla, protože je to můj druhý domov. Ukáži vám ho z trochu jiné stránky," slíbila nám Zlata Adamovská při našem posledním telefonickém rozhovoru. Byli jsme zvědaví, jaká je jedna z nejoblíbenějších a nejobsazovanějších českých hereček ve skutečnosti.

„Nejdu pozdě?" strachovala se půvabná herečka, jen co vystoupila z auta. Ujistili jsme ji o naprosté dochvilnosti a s kamerou v patách se vydali do hereččiny šatny, kde měl náš rozhovor začít. „Mám to tady ráda," nostalgicky se rozhlížela a začala vyprávět. Co všechno jsme se dozvěděli? Na to se podívejte v našem video-rozhovoru.

Můžeme vás ale ujistit, že takovou, jakou Zlatu Adamovskou uvidíte před naší kamerou, ji spatříte také ve skutečnosti. Nemění image a vystupování podle příležitosti, je prostě pořád stejně milá, noblesní, inteligentní a svá!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz