Zpravodajství

Video: Ve Vestci shořela zaparkovaná auta

Video: Ve Vestci shořela zaparkovaná auta

Pražští a středočeští hasiči v noci na dnešek vyjížděli do obce Vestec u Prahy. Hořela tady zaparkovaná auta. Tři z nich lehla popelem. Po 20. hodině volali na linku hasičů obyvatelé obce Vestec, že ve vilové čtvrti hoří osobní auto. Jenomže hasiči nestačili ještě ani vyjet ze základny a obyvatele Vestce volali znovu. Plameny prý začaly přeskakovat na další zaparkovaná auta.


Když přijely jednotky hasičů ze středních čech i Prahy na místo, byla už 3 auta v plamenech. Dvě jsou úplně na odpis, třetí částěčně. Škoda půjde do statisíců.

 

Vyšetřovatel nedokázal říct, proč auta hořela. Ve hře jsou dvě vyšetřovací verze. Kromě závady na elektorinstalaci není vyloučené ani úmyslné zapálení. 

 Přesnou příčinu požáru určí hasiči až dnes dopoledne. Za světla se sem totiž vrátí a ohořelé vraky znovu prohledají.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz