Zpravodajství

VIDEO: Starý pumpař se důchodu nedočká, zastřelil ho feťák

VIDEO: Starý pumpař se důchodu nedočká, zastřelil ho feťák

Noční služba na čerpací stanici Alfa Station v Liberci - Růžodole se stala osudnou jedenašedesátiletému zaměstnanci. Neznámý pachatel ve tři ráno přišel na benzinku a muže chladnokrevně zastřelil, aniž by cokoli ukradl. Čerpadlář byl známý v celém okolí svou přívětostí a příjemným chováním, jeho známí jsou v šoku.


Pachatelem byl muž do 180 cm vysoký, štíhlé postavy, věkem do 30 let. Oblečený byl do modrých riflí a černé mikiny s kapucou a bílým čtvercem na hrudi. Kvůli nesmyslné střelbě a zevnějšku je možné, že má co do činění s drogami.

"Kriminalisté vyhodnocují záznam bezpečnostní kamery," uvedla pro nova.cz severočeská policejní mluvčí Jarmila Hrubešová. Policie prosí lidi o pomoc, pumpa se nachází na rušné ulici.

"Bezpečnostní kamery zachytily, jak se trestný čin na čerpací stanici odehrál. Věříme, že se nám podaří sestavit podobu pachatele, abychom mohli do pátrání po něm zapojit média," uvedla Hrubešová.

Čerpací stanice Alfa Station se nachází na rušném dopravním uzlu těsně vedle tří kruhovým objezdů a rychlostní silnice Liberec - Děčín. Naproti stojí hotel Valdštejn.

V Libereckém kraji se letos stalo osm vražd nebo pokusů o vraždu. Kriminalisté zatím vypátrali pět pachatelů.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz