Zpravodajství

Česká Miss čeká poslední poštu příští týden

Česká Miss čeká poslední poštu příští týden
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Soutěž krásy, kterou má pod palcem Michaela Maláčová, je pro rok 2008 téměř uzavřena. Poslední přihlášky by měly z pošty odejít se sobotním razítkem, protože uzávěrka je 10. listopadu.

Pořadatelé ovšem nebazírují na drobnostech, a tak zájemkyně, jimž sobotní termín nestačí, budou přijaty i v průběhu dalšího týdne. Mělo by jít ale pouze o výjimečné případy. Dosud do centrály České Miss dorazily stovky přihlášek, z toho většina v posledních dnech. Zájem je veliký a devadesát přihlášek za den nebylo k závěru registrací ničím neobvyklým.

V letošní soutěži je poměr blondýnek a brunet vyrovnaný, zrzavých krásek je ale podle organizátorů jako šafránu. Než 2. února spatříme finalistky na obrazovkách TV Nova, proběhne řada konkurzů a samozřejmě i soustředění. O všem vás budeme informovat. 

Zajímavosti:

  • budoucí české královny krásy sportují, tančí, či jezdí na koni
  • o titul Česká Miss 2008 chce zabojovat například motorkářka z Dobříše, dvě blonďaté studentky z Policejní akademie, třiadvacetiletá absolventka právnické fakulty či hnědovlasá jednadvacetiletá soudní zapisovatelka z Teplic
  • mezi cizími jazyky vévodí vedle angličtiny také španělština a francouzština
Česká Miss

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz