Zpravodajství

Pobodaný muž se doplazil do supermarketu, tam našel pomoc

V Jesenici v okrese Praha - západ bylo v pátek dopoledne pořádně rušno. Policie i záchranáři museli vyjíždět k případu pobodaného muže. Pár bodných ran schytal v kasinu poblíž supermarketu Albert.

"Šest minut po desáté hodině dopolední přijalo zdravotnické operační středisko v Jesenici výzvu k výjezdu. Nedaleko stanoviště záchranné služby v Jesenici byl v supermarketu Albert pobodán muž. Na pomoc mu přijeli záchranáři a přiletěl i vrtulník Letecké zdravotnické záchranné služby z Prahy," řekla našemu serveru mluvčí záchranářů Nina Šeblová.

Jak nám dále řekla pětatřicetiletý pacient utrpěl mnohočetné bodné rány v oblasti hrudníku a trupu. "Pacient spontánně dýchal, ale jeho poranění bylo vážné. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme jej předali posádce vrtulníku. Muž byl letecky dopraven na traumacentrum do Fakultní nemocnice Motol v Praze," dodala Šeblová.

"Tento pětatřicetiletý muž leží momentálně na JIP traumatologického oddělení motolské nemocnice. Byla mu provedena drenáž hrudníku a jeho stav je stabilizovaný," řekla serveru nova.cz mluvčí motolské nemocnice Eva Jurinová.

Případem se zabývá Policie ČR.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz