Zpravodajství

Pobodaný muž se doplazil do supermarketu, tam našel pomoc

V Jesenici v okrese Praha - západ bylo v pátek dopoledne pořádně rušno. Policie i záchranáři museli vyjíždět k případu pobodaného muže. Pár bodných ran schytal v kasinu poblíž supermarketu Albert.

"Šest minut po desáté hodině dopolední přijalo zdravotnické operační středisko v Jesenici výzvu k výjezdu. Nedaleko stanoviště záchranné služby v Jesenici byl v supermarketu Albert pobodán muž. Na pomoc mu přijeli záchranáři a přiletěl i vrtulník Letecké zdravotnické záchranné služby z Prahy," řekla našemu serveru mluvčí záchranářů Nina Šeblová.

Jak nám dále řekla pětatřicetiletý pacient utrpěl mnohočetné bodné rány v oblasti hrudníku a trupu. "Pacient spontánně dýchal, ale jeho poranění bylo vážné. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme jej předali posádce vrtulníku. Muž byl letecky dopraven na traumacentrum do Fakultní nemocnice Motol v Praze," dodala Šeblová.

"Tento pětatřicetiletý muž leží momentálně na JIP traumatologického oddělení motolské nemocnice. Byla mu provedena drenáž hrudníku a jeho stav je stabilizovaný," řekla serveru nova.cz mluvčí motolské nemocnice Eva Jurinová.

Případem se zabývá Policie ČR.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz