Zpravodajství

VIDEO: Šel na striptýz na Václaváku, po direktu vyhazovače skončil v bezvědomí

Pražští kriminalisté pátrají po třiadvacetiletém vyhazovači jednoho z nočních podniků v centru Prahy. Muž knokautoval hosta tak, že byl pět dnů v bezvědomí. Šlo o cizince-zákazníka, který v kabaretu fotil tanečnice, což je tu zakázané.

Když partička kamarádů ze země javorového listu vcházela do kabaretu na Václavském náměstí nikdo netušil, jaké drama se tu nakonec odehraje.

Měl to být příjemně strávený večer, vše probíhalo klidně do té doby, než jeden z cizinců začal fotit tanečnici u tyče. Po několikátém upozornění od personálu, že se to nesmí, začali být cizinci vyváděni ven. Jednomu z Kanaďanů se to ale příliš nelíbilo, a tak se ze sevření statného mladíka chtěl dostat. Vyhazovač dal mladíkovi pěstí do obličeje.

Cizinec dostal druhou ránu ještě o schody a polomrtvého ho sanitka převezla do nemocnice rovnou na ARO.

Třiadvacetiletý vyhazovač Filip Hrabík jako mávnutím kouzelného proutku hned po knokautu, zmizel. Nikdo ho od události neviděl, doma se neukázal.

Vyhazovač asi tuší, že se nad ním stahují mračna a může se dostat do vězení - tam pobýval ještě nedávno. Byl propuštěn na podmínku.
Cizince policie už vyslechla. Až mu to lékaři dovolí, chce hodně rychle z České republiky odletět.

Kriminalisté věří, že se útočník, po kterém bylo vyhlášené celostátní pátrání, nakonec někde objeví a nebo se sám přihlásí na policii.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz