Zpravodajství

VIDEO: Vražda v Brně: milostný trojúhelník?

VIDEO: Vražda v Brně: milostný trojúhelník?

Zřejmě milostný trojúhelník stojí za násilnou smrtí jedenadvacetiletého mladíka z obce Mokrá - Horákov na Brněnsku. V pátek v noci mladého muže někdo brutálně ubodal. Případem se teď zabývají jihomoravští kriminalisté. "K motivu činu zatím nelze nic uvést," řekl to mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb. Pachateli hrozí až 15 let vězení.

Dva chlapci, jedna dívka a láska. To je zřejmě hlavní zápletka tragické údálosti. Zatím není jasné, co přesně se v noci odehrálo. V pátek se v Mokré konala Martinská zábava, a právě tam podle místních asi všechno začalo.

Jedenadvacetiletého mladíka útočník zřejmě napadl, když se potkali na cestě domů. Tělo leželo na težko přístupném místě u potoka v remízku. V době tragédie byli pravděpodobně na místě kromě oběti nejméně další dva lidé. Jednoho mladého muže již policie vyslechla, po druhém, kterého vidíte na fotografii zatím pátrá.

"Pátráme po Petru Jakubovi, který je velmi důležitým svědkem případu," řekl nám mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb.

O tom, jakou roli Petr Jakub v případu sehrál, policie zatím mluvit nechce. Jediné, co může policie potvrdit je, že všichni zúčastnění mladí lidé se navzájem znali.

Policie zveřejnila fotografii Petra Jakuba. Případné informace o mladém muži mohou svědci poskytnout na krizovou linku 158.

Podobné případy přitom v poslední době nejsou výjimečné. V polovině září jsme vás informovali o brutálním napadení mladého páru v Hradci Králové. Svou roli tam sehrála opět zhrzená láska.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz