Zpravodajství

Fenka boxera je fit a má novou rodinu!

Fenka boxera je fit a má novou rodinu!
Zdroj: TV Nova

Nejen filmové příběhy musejí končit happy-endem. Následující příběh je příkladem toho, že dobré konce mají i příběhy ze skutečného života. V tomto případě života psího. Z našich televizních novin už asi znáte fenku boxera Ketty, kterou nechali majitelé osudu a málem ji připravili o život. Před jistou smrtí ji zachránili tachovští ochránci zvířat. Také proto je Ketty zdravá a od soboty má i nový domov.

Při pohledu na Ketty by málokdo řekl, že před třemi týdny jí šlo o život. Čtyřletá boxerka trpěla velkými bolestmi a hrozila jí smrt. Majitelé ji přesto nechali samotnou a na týden odjeli pryč, i když věděli v jakém je stavu. Až sousedé zalarmovali ochránce zvířat a Ketty čekala okamžitá operace.

Fenka se pak několik týdnů zotavovala v tachovském útulku pro psy. Majitelé se jí vzdali a nechce se jim ani zaplatit za veterinární péči. Lidi z útulku přitom denně bombardovaly stovky lidí, které osud fenky dojal, dotazy, jak mohou pomoci. Ozývaly se i spousty zájemců, kteří se jí chtěli ujmout.

Ochránci nakonec vybrali rodinu z Tachova. Doma už jednoho boxera mají a chovají ho jako v bavlnce. Macákovi už předem pro Ketty všechno připravili. V novém domově ji čekala velká zateplená bouda i další nezbytnosti.

Ketty se s novými pány okamžitě nadšeně seznamovala. Pak přišel na řadu nejobávanější okamžik, seznámení se statným boxerem Flekem. Oba psi si ale okamžitě padli do oka. A brzy bylo jasné, kdo že vlastně bude smečce velet.

Pro Ketty všechno skončilo dobře. O její původní majitele se ale zajímají policisté, která případ zatím řeší jako přestupek. Navíc ale policie přijala i několik trestních oznámení kvůli týrání Ketty. Původním majitelům tak hrozí minimálně mnohatisícová pokuta.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz