Zpravodajství

Mučili spolužáka horkými sušenkami

Mučili spolužáka horkými sušenkami
Zdroj: TV Nova

Dva springfieldští studenti byli obviněni z toho, že spolužáka mučili čerstvě upečenými sušenkami. Rosario James a Jordan Sallis prý unesli a pak pálili svou oběť čerstvě upečenými sušenkami poté, co se nedohodli na prodeji drog.

Policie potvrdila, že násilníci vyndavali krásně upečené sušenky z trouby a pálili jimi svou oběť na krku a ramenech. Pak ho prý také bili vařečkou. Jak uvádí agentura Ananova, James a Sallis mu pak prý ještě oholili část hlavy. "Bylo to mučení," řekl kapitán Wells z policie v St. Louis. Oběti se podařilo po několika hodinách uniknout a zavolat policii. Měl modřiny, ale do nemocnice prý nemusel. Násilníci budou čelit obvinění z těžkého ublížení na zdraví. Není zatím jasné, jak vysoký trest jim hrozí. Jedno ale jisté je: jejich oběť se asi ještě dlouho do pěkně propečené teplé sušenky s chutí nezakousne.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz