Zpravodajství

Prince Harryho opustila přítelkyně Chelsy

Prince Harryho opustila přítelkyně Chelsy
Zdroj: Korzo

Blonďatá Chelsy Davyová skoncovala s tříletým vztahem s britským princem Harrym. Její přátelé říkají, že jí vadil jeho bouřlivý způsob života a neochota vázat se.

V pátek byl Harry viděn v jistém londýnském nočním klubu s tajemnou brunetou. Chelsy mu už prominula muchlování s televizní moderátorkou, osahávání dvou barmanek a opilou pánskou jízdu v pánském klubu, ale čeho je moc, toho je příliš a schůzka s Jonny Wilkinsonovou byla posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu. Její přátelé řekli britským News of the World, že Chelsy byla zničená z toho, když se princ nezúčastnil oslav jejích 22. narozenin a místo toho odjel do Francie dívat se na finále mistrovství světa v rugby. "Ten vztah skončil. Harry bude pokračovat v armádní kariéře a Chelsy bude pokračovat ve studiích," řekl jeden vysoce postavený pracovník paláce.

Konec vztahu měl podobu série telefonních hovorů. Harry momentálně pracuje pro charitu v africkém Lesothu a Chelsy byla ve svém studentském bytu v Leedsu. "Chelsy už měla prostě dost jeho vyvádění. Dospěla k závěru, že se už nemilují. Vadilo jí, že Harry do vztahu nevkládá sebemenší úsilí," řekla jedna její přítelkyně.
Chelsy si na začátku školního roku mohla vybrat, jestli chce pokračovat ve studiích v Kapském městě, nebo se přestěhovat do Británie, aby byla blíž Harrymu. Usadila se tedy v Leedsu a do Londýna jezdila tak dvakrát do měsíce. Harry ji ale navštívil jen jednou.
"Je to ironické. Harry a Chelsy měli krásný vztah, dokud byli 6 000 mil od sebe. Když ale byli od sebe jen 195 mil, vztah se rozpadl během dvou měsíců. Mysleli si, že blízkost jejich vztah posílí, a ona ho místo toho zničila," řekl jeden z jejich přátel.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz