Zpravodajství

Česká vicemiss mezi 16 NEJ na Zemi

Eva Čerešňáková, svěřenkyně Michaely Maláčové, se z devadesáti dívek z celého světa vyšvihla mezi šestnáct nejkrásnějších. Stalo se tak před zraky miliardy diváků, kteří v neděli sledovali přímý přenos mezinárodní soutěže Miss Earth 2007.


Ačkoli si vítězství v ekologicky orientované soutěži odnesla Kanaďanka filipínského původu Jessica Trisko, naše první vicemiss si vedla velmi dobře. "Mám z toho velikou radost, že se mi podařilo navázat na úspěchy Lucie a Lili," řekla Eva, kterou na finálovém večeru zdobily originální šaty české návrhářky Marie Zelené.

Úspěšný tah České Miss 2007
Letos se dařilo i Eviným kolegyním Lucii Hadašové a Lilian Sarah Fisherové. Nejprve získala dvanácté místo na nejprestižnější světové soutěži krásy Miss Universe v Mexiku Česká Miss 2007 Lucie Hadašová a nedávno se mezi top 15 na soutěži Miss Intercontinental na Seychelských ostrovech dostala druhá vicemiss Lilian Sarah Fischerová.

S Evou cestovali Ropáci
Čerešňáková se na dnešní návrat do Prahy moc těší. "Filipíny jsem si zamilovala, zejména zdejší přátelští a stále usměvaví lidé, kteří soutěží hodně žili, dávali se s námi do řeči a společně s námi se fotografovali. Strávila jsem v této části Asie tři nezapomenutelné týdny, ale teď už těším domů," uvedla Eva, která organizátorům coby dárek přivezla film Jana Svěráka Ropáci.

Česká Miss

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz