Zpravodajství

Jana Gonsiorová má pozemek pro vysněný dům

Vítězka taneční show Bailando Jana Gonsiorová stále bydlí se svou rodinou v 7. patře panelového bytu. Také vás napadá, proč ještě nemá domeček, který v soutěži vytančila pro svou handicapovanou dcerku Adélku? Důvod je prostý. Administrativa.


Jana se svým manželem dlouho vybírala vhodný pozemek pro svůj nový domov. Ten už našla, nyní jí čeká administrativa a schvalování smluv. Pokud vše půjde dobře, ke koupi 1500 metrů čtverečních na okraji Ostravy dojde příští týden. Jana ale nechtěla nic zakřiknout.

Příští Vánoce oslaví ve vysněném domě

Zdroj: TV Nova

Až bude Gonsiorovým říkat pozemek „pane", rozjedou se práce na projektu domu. "Zrovna včera jsme se byli podívat na jeden ukázkový bezbariérový domeček," chlubila se Jana výletem do Hadce Králové. „Je to jednopodlažní bungalov s garáží, taková montovaná dřevostavba," popisovala dům sympatická tmavovláska. Stavba by měla jít rychle, proto rodina plánuje stěhování na konci léta nebo na podzim. „Vždycky mi říkají, že jsem strašně rychlá," směje se do telefonu vítězka Bailanda.

Nejprve terapeutický pejsek, pak možná sourozenec
Na zařizování domu myslí zatím jen co se stavby týče. Dopředu ví, že bude potřebovat podlahové vytápění, posuvné dveře a třeba speciální vybavení koupelny.

Zdroj: TV Nova
Stavbu Jana uhradí z vyhraných tří milionů od TV Nova a sponzora, pak rodina prodá byt a za získané finance pořídí pozemek. Stejně si ale Gonsiorovi vypomůžou s menší hypotékou. První, co Adélka do nového domova dostane, nebude sourozenec, ale terapeutický pejsek. Až se v novém domově rodina zabydlí, možná dojde i na další miminko.

Sem tam si Jana zatancuje 
Pokud máte pocit, že nyní žije statečná maminka životem celebrity, pěkně se mýlíte. Sice Janu a její dcerku lidé na ulici stále poznávají, ale vítězka Bailanda neusnula na vavřínech. Denně chodí na čtyři

Zdroj: TV Nova
hodiny do zaměstnání - pracuje jako asistentka ředitele - a na tu dobu dává svou dceru do školky. „Adélka se má dobře. Teď je ve školce mezi staršími dětmi, které ji táhnou s sebou, takže dělá rychlejší pokroky," raduje se Jana. Na svou taneční dráhu ale nezapomněla a občas se setká se svým tanečním partnerem Tomášem Krejčířem, aby si na nějaké akci zatancovala.

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz