Zpravodajství

VIDEO: Měl sex s třináctiletou sestrou, odsedí si sedm let

VIDEO: Měl sex s třináctiletou sestrou, odsedí si sedm let

Na sedm let do vězení ve středu poslal krajský soud v Plzni 29letého Michala Konvalinu za to, že znásilnil svoji 13letou sestru.


Ošetřovatel dobytka Michal Konvalina se před soudem zpovídal hned ze dvou trestných činů, a to znásilnění a soulože mezi příbuznými a hrozilo mu až dvanáct let za mřížemi. Ke všemu se ale přiznal a spolupracoval i s policií. I k tomu soud ve středu při rozhodování přihlédl.

A co přesně se stalo? Konvalina letos v červenci přišel domů z práce, prý si cestou dal tři vodky a pivo. V kuchyni uviděl svoji sestru a vrhnul se na ní. Proč, to nedokážou říct ani znalci.

"Vytáhl kuchyňský nůž, přiložil jej pod krk a pod pohzrůžkou zabitím, pak ji začal osahávat na prsou a pod kalhoty," uvedl soudce. "Zacpal ji pusu rukou, aby nemohla křičet a držel jí obě ruce, aby se nemohla bránit a vykonal na ní soulož," dodal soudce.

Podle soudu není Konvalina ani nebezpečný, ani sexuální deviant. Problémem je spíš jeho nízký intelekt a to, že neumí zvládat svůj sexuální život. Ostatně v minulosti už za sebou měl nějaké excesy. Pokud se neodvolá, prožije následujících sedm let ve věznici s dozorem.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz