Zpravodajství

VIDEO: Měl sex s třináctiletou sestrou, odsedí si sedm let

VIDEO: Měl sex s třináctiletou sestrou, odsedí si sedm let

Na sedm let do vězení ve středu poslal krajský soud v Plzni 29letého Michala Konvalinu za to, že znásilnil svoji 13letou sestru.


Ošetřovatel dobytka Michal Konvalina se před soudem zpovídal hned ze dvou trestných činů, a to znásilnění a soulože mezi příbuznými a hrozilo mu až dvanáct let za mřížemi. Ke všemu se ale přiznal a spolupracoval i s policií. I k tomu soud ve středu při rozhodování přihlédl.

A co přesně se stalo? Konvalina letos v červenci přišel domů z práce, prý si cestou dal tři vodky a pivo. V kuchyni uviděl svoji sestru a vrhnul se na ní. Proč, to nedokážou říct ani znalci.

"Vytáhl kuchyňský nůž, přiložil jej pod krk a pod pohzrůžkou zabitím, pak ji začal osahávat na prsou a pod kalhoty," uvedl soudce. "Zacpal ji pusu rukou, aby nemohla křičet a držel jí obě ruce, aby se nemohla bránit a vykonal na ní soulož," dodal soudce.

Podle soudu není Konvalina ani nebezpečný, ani sexuální deviant. Problémem je spíš jeho nízký intelekt a to, že neumí zvládat svůj sexuální život. Ostatně v minulosti už za sebou měl nějaké excesy. Pokud se neodvolá, prožije následujících sedm let ve věznici s dozorem.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz