Zpravodajství

VIDEO: Malý chlapeček se poškrábal o pleny z Tesca

Nepříjemné překvapení čekalo paní Jurikovou z Havířova při přebalování jejího syna. V jeho plínce našla kousky zalisovaného silonu, které syna poškrábaly. Jedná se o pleny Tesco pro děti od čtyř do devíti kilogramů.

Paní Juriková byla jako vždy na procházce se svým synem. Ten ale začal z ničeho nic nesnesitelně křičet. 

Malého Ondru se jí podařilo utišit, až když ho přebalovala. V plínce ale našla něco, co by nikdy nečekala.

"Když jsem ho rozbalila, tak jsem viděla, že tu trčí něco modrého, ostrého, když jsme to s manželem rozsřihli, zjistili jsme, že je to silon," řekla TV Nova maminka chlapce.

Paní Juriková zkontrolovala pro jistotu celé balení dětských plen. A čekalo ji další překvapení. Kousky silonu byly zalisované ještě ve 14 plenách.

Jak ostrý je silon v plenkách, jsme si vyzkoušeli i my. Stačilo jednou přejet plínkou po ruce a zůstal na ní škrábanec.

Vedení Tesca už oslovilo výrobce dětských plen. Pokud by se zjistilo, že mohou být závadná i další balení, nebudou váhat a pleny z prodeje stáhnou.

Na závadné Tesco pleny upozornila nedávno i paní Horáčková z Velkého Poříčí. V plínce své šestitýdenní dcery našla několik centimetrů dlouhý drát.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz