Zpravodajství

Kateřina Sokolová boduje v Miss World

Kateřina Sokolová boduje v Miss World
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová se v přípravném táboře soutěže Miss World v Číně dostala mezi osm nejsportovnějších krásek světa a do Top 20 v soutěži Miss Talent. Gratulovala jí k tomu osobně úřadující Miss World Taťána Kuchařová, jejíž přítomnost na soutěži Katka cítí jako velkou podporu.

Pro Miss Sport rozdělili organizátoři všech 130 dívek do čtyř skupin a z každé skupiny se na základě kondičních testů, k nimž patřily například kliky na čas, sedy lehy nebo skoky, vybraly vždy čtyři nejlepší. Kateřina byla ve vrcholné čtyřce své skupiny spolu s Miss Albánie, Argentina a Kajmanských ostrovů. „Bojovaly jsme, co to šlo, a skončily jako tým druhé. O vlásek nám uniklo zlato, a tím postup do konečného klání o titul Miss Sport, kterého se účastnily 4 dívky z nejlepšího týmu. Ale i tak jsme na sebe hrdé. Titul Miss Sport nakonec získala Američanka," napsala Katka v mailu.

Významným úspěchem je také Katčino umístění v Top 20 Miss Talent. Při slavnostním večeru dívky z Top 20 brzy ukážou své volné disciplíny. „S ostatními holkami ze skupiny se kamarádíme čím dál tím víc a navzájem se podporujeme, což je super, protože to každá z nás potřebuje," píše dál Kateřina. „Je to tu čím dál náročnější."

Kateřinu vybavil garderóbou do Číny návrhář Josef Klír a misska si také nechala pomocí kyseliny hyaluronové zvětšit horní ret. Česká kráska je připravená bojovat jako lvice až do finále, i když představa, že by úřadující Miss World předala svou korunku právě své krajance, není příliš pravděpodobná.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz