Zpravodajství

Kateřina Sokolová boduje v Miss World

Kateřina Sokolová boduje v Miss World
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová se v přípravném táboře soutěže Miss World v Číně dostala mezi osm nejsportovnějších krásek světa a do Top 20 v soutěži Miss Talent. Gratulovala jí k tomu osobně úřadující Miss World Taťána Kuchařová, jejíž přítomnost na soutěži Katka cítí jako velkou podporu.

Pro Miss Sport rozdělili organizátoři všech 130 dívek do čtyř skupin a z každé skupiny se na základě kondičních testů, k nimž patřily například kliky na čas, sedy lehy nebo skoky, vybraly vždy čtyři nejlepší. Kateřina byla ve vrcholné čtyřce své skupiny spolu s Miss Albánie, Argentina a Kajmanských ostrovů. „Bojovaly jsme, co to šlo, a skončily jako tým druhé. O vlásek nám uniklo zlato, a tím postup do konečného klání o titul Miss Sport, kterého se účastnily 4 dívky z nejlepšího týmu. Ale i tak jsme na sebe hrdé. Titul Miss Sport nakonec získala Američanka," napsala Katka v mailu.

Významným úspěchem je také Katčino umístění v Top 20 Miss Talent. Při slavnostním večeru dívky z Top 20 brzy ukážou své volné disciplíny. „S ostatními holkami ze skupiny se kamarádíme čím dál tím víc a navzájem se podporujeme, což je super, protože to každá z nás potřebuje," píše dál Kateřina. „Je to tu čím dál náročnější."

Kateřinu vybavil garderóbou do Číny návrhář Josef Klír a misska si také nechala pomocí kyseliny hyaluronové zvětšit horní ret. Česká kráska je připravená bojovat jako lvice až do finále, i když představa, že by úřadující Miss World předala svou korunku právě své krajance, není příliš pravděpodobná.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz