Zpravodajství

Zloději okradli zloděje poštovního vozu

Zloději okradli zloděje poštovního vozu
Zdroj: TV Nova

Naprosto nečekaný vývoj nabral případ loupežného přepadení u Brna, při kterém se na počátku října z poštovního vozu ztratil 1 700 000 korun.

Policie sice odhalila, že přepadení fingoval řidič vozu s komplicem. To pravé překvapení ale přišlo až ve chvíli, kdy se ukázalo, že i lupiče nakonec někdo okradl.

Zničeně se tvářil řidič, když popisoval policistům, jak ho přepadli lupiči. Měli jeho vůz zablokovat a ukrást peníze a cennosti za téměř milion sedm set tisíc korun.

Brzy se ukázalo, že loupež byla fingovaná. Řidič cennosti ukryl s tím, že je později přeloží do auta komplice. Stalo se ale něco, s čím nepočítal. Poštovní boxy a pytle mu ukradli zloději.

Kriminalisté řidiči nejprve nechtěli věřit. Že mluví pravdu zjistili až ve chvíli, kdy se druhá dvojice začala ukradených věcí zbavovat.
Většinu ukradených peněz a dalších cenností už policisté zajistili. V lupu bylo i několik desítek vstupenek na koncert skupiny Chinaski, který se má konat příští týden v Brně. Zatím se o ně nikdo nepřihlásil.

Oběma dvojicím pachatelů hrozí shodně dva až osm let vězení, prvním za zpronevěru, druhým za krádež.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz