Zpravodajství

Zloději okradli zloděje poštovního vozu

Zloději okradli zloděje poštovního vozu
Zdroj: TV Nova

Naprosto nečekaný vývoj nabral případ loupežného přepadení u Brna, při kterém se na počátku října z poštovního vozu ztratil 1 700 000 korun.

Policie sice odhalila, že přepadení fingoval řidič vozu s komplicem. To pravé překvapení ale přišlo až ve chvíli, kdy se ukázalo, že i lupiče nakonec někdo okradl.

Zničeně se tvářil řidič, když popisoval policistům, jak ho přepadli lupiči. Měli jeho vůz zablokovat a ukrást peníze a cennosti za téměř milion sedm set tisíc korun.

Brzy se ukázalo, že loupež byla fingovaná. Řidič cennosti ukryl s tím, že je později přeloží do auta komplice. Stalo se ale něco, s čím nepočítal. Poštovní boxy a pytle mu ukradli zloději.

Kriminalisté řidiči nejprve nechtěli věřit. Že mluví pravdu zjistili až ve chvíli, kdy se druhá dvojice začala ukradených věcí zbavovat.
Většinu ukradených peněz a dalších cenností už policisté zajistili. V lupu bylo i několik desítek vstupenek na koncert skupiny Chinaski, který se má konat příští týden v Brně. Zatím se o ně nikdo nepřihlásil.

Oběma dvojicím pachatelů hrozí shodně dva až osm let vězení, prvním za zpronevěru, druhým za krádež.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz