Zpravodajství

VIDEO: Brutální znásilnění mladé ženy

VIDEO: Brutální znásilnění mladé ženy

Jihočeští policisté hledají muže, který brutálním způsobem znásilnil 28letou ženu. Na rušné ulici přímo v Českých Budějovicích ji večer chytil pod krkem a odtáhl do křoví, kde ji zalehl a škrcením přinutil k sexu. Po ženě pak požadoval ještě orální sex. Reportáž připravuje Lucie Kándlová.

Zdroj: TV Nova

Bohužel násilník stále uniká. Jedinou stopou je jeho podobizna, kterou už můžete vidět na našem videu nebo na fotografii. Sami policisté říkají, že šlo o velice drsné znásilnění.

Ženu kolem 20. hodiny chytil na křižovatce ulic Pražská - Okružní do tzv." kravaty" a odtáhl do křoví blízko silnice, kde ji zalehl a začal škrtit.

Jednou mu to nestačilo

Žena se z obavy o život nebránila. Když ji znásilnil, šel ještě za ní a požadoval orální sex. Žena odmítla, a tak ji chytil za vlasy a odtáhl za zastávku MHD. Tady ji svalil na zem a začal dusit. Když ho uspokojila, utekl.

Znásilněná žena vše okamžitě nahlásila na policii. Brutální násilník mluvil plynně česky. Je vyšší zavalité postavy, má snědší pleť, tmavé oči a výrazný černý knír. Na hlavě měl pletenou čepici.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz