Zpravodajství

Tom Cruise potřebuje od Santa Clause aspoň hodinky

Tom Cruise potřebuje od Santa Clause aspoň hodinky
Zdroj: TV Nova

Zní to neuvěřitelně, ale hollywoodský lamač dámských srdcí Tom Cruise zřejmě nevlastní žádné pozemské statky. Jak se svěřil internetovému magazínu Sky.com, nemá dokonce ani hodinky. Ještě že se blíží Vánoce, aby mu Santa Claus nadělil aspoň to nejnutnější.

"Nemám žádnou e-mailovou adresu, ani hodinky, šperky nebo peněženku. Stačí mi, že jsem se svými dětmi a mohu točit filmy. Žebříček mých hodnot se nemění. Na prvním místě jsou láska, zodpovědnost a touha poznat tajemství života," prohlásil herec.
Zároveň vyvrátil domněnky, že jeho žena Katie, s níž má jedenapůlroční dcerku Suri, je zase v jiném stavu, ale nezapomněl dodat, že v budoucnu si opravdu přejí víc dětí. "Nejkrásnější chvíle prožívám, když se probudím, vidím Katie a Suri a mohu je obejmout," říká.

Zdá se, že Tom je opravdu dokonalý, a to po všech stránkách. Pracuje jako mezek a denně si dopřává pouhé tři hodiny spánku. Se skromností sobě vlastní k tomu poznamenává: "Jsem šéfem tisíce lidí, to je vše. Nepřipadám si jako nějaká ikona".

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz