Zpravodajství

Magnetický muž uzdravuje nemocné

Aurel Raileanu, známý také jako "Doktor Magneto", se chystá začít léčit na plný úvazek. Pouhým dotykem prý léčí vše od bolestí zad, namožených svalů a bolavých krků až po žaludeční vředy.

Aurel si své schopnosti uvědomil, když začal pracovat jako pomocný personál v místní nemocnici. "Lidé, s kterými jsem přicházel do styku, mi říkali, že když jsem se jich dotknul, cítili intenzivní energii. No a natržené úpony se rychleji hojily a migrény mizely, jakmile jsem se nemocného dotknul."

Aurel se proslavil jako "magnetický muž" díky své neobvyklé schopnosti přitahovat různé předměty. Schopnost přitahovat nejen kovové, ale i další předměty, se u něj projevila už v dětství. Prostě se soustředí na nějaký těžký předmět a ten se na něj najednou přilepí. Je dokonce schopen na těle udržet 25 kilogramů vážící televizi, a to bez užití jakéhokoliv lepidla, provazů či popruhů.

"Pokud mohu léčit bolest a utrpení, tak je to větší talent než umět si na sebe pověsit televizi. Nejsem žádný šarlatán a rozhodně nechci nahrazovat konvenční medicínu, ale když položím na někoho ruce nebo prostě i jen zůstanu v jejich přítomnosti a oni cítí úlevu, tak si myslím, že je mou povinností věnovat se tomu," říká Aurel, který žije v chudé části Bukurešti.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz