Zpravodajství

Justin Timberlake dává pořád stejné dárky

Zpěvák Justin Timberlake se pyšní takovým sebevědomím, že mu vůbec nedošlo faux pas, které učinil, když své současné přítelkyni, herečce Jessice Bielové darem koupil úplně stejné, na míru vyrobené surfové prkno, jako své bývalé přítelkyni, herečce Cameron Diazové.

Justin, který je velkým milovníkem surfování, se totiž rozhodl naučit svou přítelkyni surfovat, aby si těchto vodních radovánek mohli užívat spolu. Zavolal proto do svého oblíbeného obchodu, kde překvapenému majiteli sdělil, že chce přesně stejné prkno, jako pořídil před čtyřmi lety Diazové.

"Byl jsem mírně řečeno překvapen," potvrdil majitel obchodu se surfy Evolution Surf. "Justin sice objednal Jessice skutečný skvost mezi prkny, jenže ho chtěl provedením i barvou stejné, jako kdysi pro Cameron," prozradil s tím, že prkno je v modré, žluté a zlaté barvě.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz