Zpravodajství

Napadl posádku záchranky a zničil jim zařízení

Napadl posádku záchranky a zničil jim zařízení
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Bezohlednost a agresivita některých lidí nezná mezí. O tom se v sobotu přesvědčili i zaměstnanci záchranné služby v Kolíně. Ti neváhali ihned po výzvě vyjet pomoci dvaadvacetiletému muži, kterého trápili bolesti na hrudi.Ten se jim ale odvděčil tím, že je napadl a zničil jim zařízení.

„Osm minut po páté hodině odpolední přijalo operační středisko v Kolíně výzvu k výjezdu. Na vrakovišti v obci Přišimasy měl dvaadvacetiletý muž bolesti na hrudi," řekla nám mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Posádka z Kostelce nad Černými Lesy vyjela muži na pomoc.  

„Při ošetření však muž začal být agresivní. Záchranáři tedy
na pomoc přivolali Policii ČR. Během ošetření pacient zničil přistroj
na monitorvání EKG a napadl naší posádku i Policii ČR," dodala Šeblová.

Pacient byl ihned po ošetření předán policii.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz