Zpravodajství

Rychlík srazil mladého muže, nepřežil!

Rychlík srazil mladého muže, nepřežil!

Tragická událost ochromila v neděli v podvečer na několik hodin vlakovou dopravu v Pardubicích. Před nádražím v městské části Pardubičky srazil rychlík mladého muže. Podle jedné z verzí vyšetřovatelů zřejmě přecházel přes trať.

Zdroj: TV Nova

Rána a brzdění. Tak popisují tragédii cestující z rychlíku, který mířil z Prahy na Moravu. Přivolaná záchranná služba už bohužel nemohla sraženému člověku v kolejišti pomoci.

Nehoda zkomplikovala život stovkám cestujícím. Těm nezbývalo nic jiného než čekat.

Na místo dorazil tým policejních vyšetřovatelů a pracovních českých drah. Co stálo za smrtí muže, napoví až nařízená pitva a výslech svědků.

Existuje více verzí jak události mohlo dojít, policie případ šetří. Vlaky musely okolo místa tragédie projíždět jen velmi pomalu.

Na stejném místě už je to letos druhá tragická událost. Trať byla průjezdná po třech hodinách.

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz