Zpravodajství

Za údajné ubodání mladé ženy si posedí ve vazbě

Okresní soud v Plzni v pondělí rozhodoval o uvalení vazby na 29letého muže z Karlovarska, obviněného z vraždy. Podle policie měl v noci z pátku na sobotu brutálně zavraždit o pět let mladší ženu.

Soudkyně přistoupila na návrh státního zástupce a uvalila na muže vazbu. Její rozhodování trvalo pouhou půlhodinku.

Podle policie muž své oběti, mladé ženě, zasadil dveět ran do obličeje. Policie nám potvrdila, že se oba, jak pravděpodobný vrah, tak jeho oběť dobře znali. Podle bývalého manžela zavražděné se matka dvou dětí dostala na scestí a žila v prostředí narkomanů.

Zadržený muž byl už v minulosti souzen za násilný trestný čin a dokonce absolvoval ústavní léčbu. A to kvůli své agresivitě. Státní zástupce teď vypracuje obžalobu a soud rozhodne o termínu procesu.

U Ostrova na Karlovarsku byla v noci na sobotu zavražděna čtyřiadvacetiletá žena. Pachatel ji ubodal. "Tělo bylo objeveno u cesty spojující obce Nejda a Bor," informoval mluvčí záchranné služby Karlovarského kraje Lukáš Hutta.

Policie se domnívá, že pachatelem je 29letý muž. "Motiv jeho počínání zatím policie nezná," řekla mluvčí krajské policejní správy Helena Malotinská.

Mluvčí záchranné služby karlovarského kraje Lukáš Hutta sdělil, že žena byla objevena u cesty spojující obce Nejda a Bor. Podle něj bylo nejspíše příčinou její smrti devět bodných ran.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz