Zpravodajství

Exekutor usurpoval majetek nevinného majitele disco

Exekutor usurpoval majetek nevinného majitele disco
Zdroj: TV Nova

Na spor předchozích nájemců jedné chebské diskotéky pravděpodobně doplatil současný provozovatel. Klub před několika dny navštívil exekutor a zabavil věci, které údajně patřili jednomu ze dvou bývalých společníků. Ti už přitom podle současného provozovatele v místě téměř rok a půl společně nepodnikají.

Pan Martin provozuje v Chebu diskotéku. Má řádnou smlouvu s majitelem objektu. Když ale ve středu odpoledne do klubu přišel, čekalo ho nemilé překvapení. Díky údajnému sporu předchozích provozovatelů přišel po zásahu exekutora o většinu vybavení.

Exekutor se přitom poprvé objevil před dvěma měsíci. Poté, co oznámil, že musí provést exekuci, dostal údajně od současného provozovatele doklady o tom, komu věci patří.

Pak se ale na místo znovu vrátil. A provedl exekuci. Doklady, které dostal od současného provozovatele, neuznal.

Zabavena byla třeba vzduchotechnika, desky ze stolů a alkohol. Stejně tak i aparatura, světla. Co zbylo, jsou vyškubané a přestřižené dráty. Zmizely i věci, které byly klubu jen zapůjčeny.

Podobné případy se přitom stávají. Především v restauračních zařízeních.

O tom, zda exekuce byla oprávněná, teď rozhodne pravděpodobně soud. Současný provozovatel už údajně podal stížnost k soudu.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz