Zpravodajství

Exekutor usurpoval majetek nevinného majitele disco

Exekutor usurpoval majetek nevinného majitele disco
Zdroj: TV Nova

Na spor předchozích nájemců jedné chebské diskotéky pravděpodobně doplatil současný provozovatel. Klub před několika dny navštívil exekutor a zabavil věci, které údajně patřili jednomu ze dvou bývalých společníků. Ti už přitom podle současného provozovatele v místě téměř rok a půl společně nepodnikají.

Pan Martin provozuje v Chebu diskotéku. Má řádnou smlouvu s majitelem objektu. Když ale ve středu odpoledne do klubu přišel, čekalo ho nemilé překvapení. Díky údajnému sporu předchozích provozovatelů přišel po zásahu exekutora o většinu vybavení.

Exekutor se přitom poprvé objevil před dvěma měsíci. Poté, co oznámil, že musí provést exekuci, dostal údajně od současného provozovatele doklady o tom, komu věci patří.

Pak se ale na místo znovu vrátil. A provedl exekuci. Doklady, které dostal od současného provozovatele, neuznal.

Zabavena byla třeba vzduchotechnika, desky ze stolů a alkohol. Stejně tak i aparatura, světla. Co zbylo, jsou vyškubané a přestřižené dráty. Zmizely i věci, které byly klubu jen zapůjčeny.

Podobné případy se přitom stávají. Především v restauračních zařízeních.

O tom, zda exekuce byla oprávněná, teď rozhodne pravděpodobně soud. Současný provozovatel už údajně podal stížnost k soudu.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz