Zpravodajství

Autobus plný cestujících smetl osobní auto, dva mrtví

Autobus plný cestujících smetl osobní auto, dva mrtví

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí v podvečer na silnici R7 u Postoloprt na Lounsku. Autobus plný cestujících se tu srazil s osobním autem. Bilance nehody je tragická. Havárii nepřežili dva lidé.

Zdroj: TV Nova

Vážná dopravní nehoda se stala na hlavním tahu z Chomutova do Prahy.

Autobus s 26 pasažery jel na hlavní silnici z Loun směrem na Chomutov. Z vedlejší silnice mu ale do cesty vjelo osobní auto. Řidič zřejmě autobus vůbec neviděl.

"Při nehodě v osobním autě jeden člověk zemřel, druhý byl těžce zraněn, podle dalších informací žena zemřela v sanitce. V autobusu byli dva lidé zraněni, jeden lehce, druhý měl zlomenou nohu," řekl serveru nova.cz tiskový mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan.

Z vozu zbyla jen hromada plechu. V autě jeli prarodiče a dvě děti. Řidič zůstal zaklíněný mezi vozidlem a svodidly. Jeho žena zemřela v sanitce. Podle svědků chlapec zůstal v autě a jeho malá sestra zmateně pobíhala po silnici.

"Naše jednotka použila klasické hydraulické vyprošťovací zařízení," řekl nám velitel zásahu HZS Žatec Jiří Korb. Dva lidi z autobusu odvezla záchranka do nemocnice.

Policie nyní vyšetřuje, proč řidič na zcela přehledném úseku nedal autobusu přednost. Výsledky soudní pitvy objasní, zda při nehodě nehrál roli i alkohol.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz