Zpravodajství

VIDEO: Vjel do protisměru a zabil řidiče

VIDEO: Vjel do protisměru a zabil řidiče

K vážné dopravní nehodě došlo v podvečer v Hranicích na Přerovsku. Na výjezdu z města směrem na Ostravu se střetla dvě osobní auta. Následky jsou bohužel tragické.

Zdroj: TV Nova

Na čtyřproudé komunikaci u hranické cementárny přejel řidič černého auta ze zatím neznámých příčin do protisměru, kde se srazil se sříbrným Volkswagenem.

Došlo ke smrtelnému zranění řidiče ve vozidle Vokswagen a těžkému zranění ve vozidle Hyundai.

Nehoda okamžitě způsobila vážné dopravní komplikace ve městě a okolí. Na hlavním tahu Olomouc - Ostrava se během několika minut vytvořily mnohakilometrové fronty v obou směrech. Potíže měli i záchranáři a hasiči, kteří se chtěli dostat na místo nehody.

Viníka havárie přepravili záchranáři s vážnými poraněními do nemocnice. Důležitá dopravní tepna byla téměř tři hodiny neprůjezdná.

Nepřežil srážku s nákladním autem

Řidič osobního automobilu zemřel po srážce s nákladním autem na silnici mezi Křimicemi a Radčicemi u Plzně. Muže z osobního auta museli hasiči ze zdemolovaného vraku vystříhávat, záchranáři mu ale už nemohli pomoci. V nákladním autě byli dva lehce zranění muži, kteří se záchranáři normálně komunikovali.

Podle policejního mluvčího dostalo osobní auto Mazda v levotočivé zatáčce smyk a vjelo do protisměru přímo do cesty nákladnímu vozu Mercedes. Oba vozy se převrátily do příkopu.

Podle některých informací se na místě nehody původně vyskytovala dvě osobní auta, která jela velmi rychle. Policie tyto informace zatím nemůže potvrdit. Nezná dosud ani totožnost mrtvého řidiče, protože u sebe neměl doklady.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz