Zpravodajství

Vysokozdvižný vozík těžce zranil ženu

Vysokozdvižný vozík těžce zranil ženu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Padesátiletou ženu ve středu v Čelákovicích přimáčkl vysokozdvižný vozík ke zdi. „Utrpěla těžká poranění, po ošetření jsme ženu předali Letecké zdravotnické záchranné službě k transportu do Fakultní nemocnice Bulovka," řekla serveru Nova.cz mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

K pracovnímu úrazu záchranáři vyjížděli po 11:00. „Žena utrpěla těžké mnohočetné poranění. Okolnosti nehody vyšetřuje policie," řekla mluvčí okresního policejního ředitelství Praha-venkov. Bližší informace zatím neznala.

Nehody vysokozdvižných vozíků nejsou až tak výjimečné. Pod jedním z nich zemřel v srpnu pětadvacetiletý dělník v trutnovské akciové společnosti Pórobeton. Vozík se převrátil a přimáčkl ho.

O prázdninách zranil převrácený vozík ruku dvanáctileté dívce v Odbědkovicích na Přerovsku. Nehodu zřejmě zapříčinil šestatřicetiletý řidič vozíku, který údajně sedl za volant opilý. Před rokem se vysokozdvižný vozík převrátil na pracovníka Českých drah v areálu zkušebního železničního okruhu v Cerhenicích na Kolínsku. Utrpěl mnohočetné otevřené zlomeniny dolních končetin.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz