Zpravodajství

Nad fantomem sázkových kanceláří spadla klec

Nad fantomem sázkových kanceláří spadla klec
Zdroj: TV Nova

Pražští kriminalisté v sobotu zadrželi třicetiletého muže, kterého podezírají ze spáchání několika loupežných přepadení sázkových kanceláří v hlavním městě a ve východních Čechách. TV Nova o tom informovala pražská policejní mluvčí Iva Knolová.

Policisté podezřelého muže obvinili ze čtyř loupeží, při kterých způsobil škodu za více než 200.000 korun. Pachatel se ke skutkům přiznal, hrozí mu za ně až deset let vězení.

Muž údajně v loňském roce loupil v sázkové kanceláři v Humpolci a dvakrát přepadl pobočku v Praze 5 - Zbraslavi. Do té se letos v lednu vrátil, aby zde opět kradl. V tomto případě ho však zachytila bezpečnostní kamera, kterou tam nechal po předchozích zkušenostech nainstalovat majitel společnosti.

Lupič pochází podle policie ze středních Čech a trestnou činností se snažil vyřešit svoji zoufalou finanční situaci. Kriminalisté ho dopadli v jižních Čechách ve chvíli, kdy se chystal navštívit hudební akci. Nyní je muž ve vazbě.

Policisté nyní prověřují podobné případy loupežných přepadení, protože je podle nich možné, že se podezřelý dopustil více trestných činů.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz