Zpravodajství

Daniel Landa provede pět ztracenců peklem

Daniel Landa
Daniel Landa, 2006 | Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Daniel Landa vymyslel novou live show, kterou bude sám moderovat. V režii jeho manželky Mirjam vznikl projekt Peklo s Landou, v němž se pětice "ztracenců" převtělí v novodobé gladiátory.

"Nejde o to, vytvářet umělou realitu, jako je to v některých jiných pořadech," říká Daniel Landa. "Pět chlapů s různou minulostí zkusí najít nový smysl a směr života v tom, že budou tři měsíce trénovat thai box. A dost tvrdě, o to se postarám."

Během jednotlivých dílů, které budou k vidění na internetu, by se gladiátoři měli podívat až na hranici jejich možností, psychických i fyzických. "Bude to bitva proti nudě, nicnedělání a rezignaci nad osudem," říká Landa. "Tihle chlapi určitě nejsou v podobné situaci na světě sami a jejich příklad může pomoci jiným." Jednotliví gladiátoři mají za sebou leccos: loupežná přepadení a pět let ve Valdicích, závislost na hracích automatech, duševní zhroucení a psychiatrickou léčbu, drogy, deprese... Na ně všechny si vystudovaný herec, který kromě hudby miluje silné motory a jezdí závodně rallye, troufne. Kdo zvítězí, bude jasné v březnu příštího roku.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz