Zpravodajství

VIDEO: Pojišťovna se pustila do mamutí čtyřky

VIDEO: Pojišťovna se pustila do mamutí čtyřky

V ledovém dopoledni zacinkaly kelímky se šampaňským a pak se všichni pustili do práce. První klapka čtvrté řady seriálu Pojišťovna štěstí padla na zámku Hluboš v úterý hodinu před obědem.

Zdroj: TV Nova

Všichni tvůrci byli ten den tajemní jako hrad v Karpatech a nechtěli z nové řady nic prozradit. To proto, aby byli diváci napjatí. Všichni ale svorně tvrdili, že to bude stát za to a že sami byli při čtení prvních scénářů překvapení. Michaela Ochotská neboli seriálová Edina se těší na nové chlapy a Nikol Štíbrová doťukla: "Podle toho, jací budou..."

Adamec jede nonstop
Herci se sešli na natáčení po třech měsících, zato režisér Jiří Adamec žije s Pojišťovnou nonstop. "My jsme se se seriálem nerozloučili do slova a do písmene ani na jeden den. Ačkoli dneska padla první klapka čtvrté řady, my ještě nemáme domíchaný poslední díl třetí série, který se vysílá v pondělí," hlásil Adamec. O víkendu tedy tým dodělá zbývající díl, v pondělí ho odvysílá a pak už se bude věnovat pouze novým příběhům čtvrté série.

Dvořákovi sedí maximalismus
Všichni přítomní se po pauze opět rádi viděli, vzduchem létaly vtipy a rodinnou atmosféru posilovala i vánoční dekorace, v níž se ten den natáčelo. „Setkat se s profesionalitou je vždycky strašně příjmené.

Zdroj: TV Nova
Sám jsem maximalista, a když je někdo také maximalista, tak si rozumíme," liboval si v úterý charismatický herec Jiří Dvořák, kterého diváci znají coby seriálového Petra. Pak už před výkřikem "Akce!" jen tak mezi jinými pokyny zaznělo: "Všichni připravit, čeká nás rok práce!"

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz