Zpravodajství

VIDEO: Alexej Pyško zval na výstavu fotek

VIDEO: Alexej Pyško zval na výstavu fotek

S představitelem Luboše Kosmaty, bývalého šéfa baru U Vidlí a penzionu Konírna v seriálu Ordianace v růžové zahradě, si Míša Dolinová a Michal Jagelka povídali ve čtvrteční Snídani s Novou.

Zdroj: TV Nova

Herec a umělecký ředitel pražského divadla Palace přišel do dnešní Snídaně pozvat  diváky na výstavu figurálních fotografií Vladimíra Jurkoviče, která bude v divadle Palace umístěna od 30. listopadu.

Zmínil také připravovanou premiéru hry Nejšťastnější ze tří se Simonou Postlerovou a Michalem Dlouhým v hlavních rolích a úspěšnou inscenaci s názvem Eskymák z Amsterodamu aneb Žádné zprávy od táty. "V našem divadle se objevuje celkem padesát herců, ale nemají u nás stálé angažmá. Je to tak lepší, i když umělci, kterým šéfuju občas připomínají pytel plný blech," řekl s úsměvem dnešní ranní host.

Pokud zrovna nehraje, nedabuje či neřediteluje, běhá prý Alexej Pyško se psem Maxem po Ďáblickém lese, nebo jezdí na Vysočinu či do Beskyd.

Coby Luboš Kosmata v Ordinaci herec občas někomu pomůže z průšvihu a svoji seriálovou partnerku Pavlínu Mourkovou by prý neměnil. 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz