Zpravodajství

Expartner zabil ženu, kterou uviděl v televizní talkshow

Pod palbou ostré kritiky se ocitla jedna ze španělských televizí. Do svého talkshow pozvala ženu, se kterou se chtěl v přímém přenosu usmířit bývalý partner. Když ho veřejně odmítla, přišel po pěti dnech do jejího bytu a ubodal ji.

30letá Ruska podle všeho vůbec netušila, že by se ve studiu mohla setkat právě se svým bývalým. Stejně starý Španěl měl totiž kvůli dřívějšímu násilí soudem zakázáno přiblížit se k ní blíže než na 500 metrů.

Vražda matky dvouletého dítěte vyvolala u diváků obrovskou vlnu nevole. Po zrušení pořadu, ve kterém se před kamerami usmiřují rozhádané dvojice, volají asociace televizních diváků i ženské organizace. Opatrně se k nim připojili i soudci.

Muž se k vraždě zatím nepřiznal, o jeho vině tak rozhodne soud. Televize nad případem vyjádřila politování, odmítá ale jakoukoliv zodpovědnost.

Podobnou událost zažili před 12 lety ve Spojených státech. Účastník show tam zastřelil svého kamaráda, kterého sexuálně přitahoval. Střelec se to ale dozvěděl až před televizními kamerami.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz