Zpravodajství

Maláčová nechá ve Varech vybírat odbornou porotu

Maláčová nechá ve Varech vybírat odbornou porotu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Soutěž krásy Česká Miss se v pondělí v Karlových Varech setká s prvními dívkami. Na casting bylo vybráno čtyřicet krásek, z nichž bude odborná porota vybírat dívky do pražského semifinále. Ředitelka soutěže Michaela Maláčová do Varů nedorazí.

Dívky, které v pondělí dorazí do karlovarského hotelu Imperial, se hned po registraci předvedou v plavkách. Součástí castingu bude také pohovor v angličtině či v jiném jazyce. Následovat pak bude přehlídka ve vlastních večerních šatech.

V odborné porotě zasedne režisér i vicemiss 
V porotě zasedne druhá česká vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerová, oficiální fotograf soutěže Petr Hašek, režisér finálového večera Roman Petrenko, fitness trenér a dietologický poradce Mirek Cipra. S výběrem krásek budou v porotě pomáhat také zástupci modelingových agentur.

Maláčovou zaměstnává syn Aron
"Moc se na všechny dívky těším, a pokud mi to jen trochu situace s mým čerstvě narozeným synem umožní, ráda se na některý casting přijdu podívat. Plánuji zúčastnit se těch, kde bude nejvíc účastnic, a to bude v Brně, Praze a na pražském semifinále," říká ředitelka České Miss Michaela Maláčová, kterou teď nejvíce zaměstnává nedávno narozený syn Aron.

První castingy, které jsou branou do semifinále, budou probíhat po celé republice od pondělí 26. listopadu do pondělí 3. prosince. Semifinále, z něhož vzejde finální dvanáctka, se uskuteční 12. prosince v Praze.

Česká Miss

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz