Zpravodajství

Zákazníky v nevěstincích budou sledovat kamery přímo v akci!

Zákazníky v nevěstincích budou sledovat kamery přímo v akci!

Zákazníci erotických podniků na proslulé trase E55 v Dubí u Teplic se možná brzy uvidí na internetu. Snímají je tam totiž bezpečnostní kamery, které mají pořízené záběry přenášet na internetové stránky města. Starosta si od toho slibuje úplné vymícení prostituce.

Zdroj: TV Nova

Kamera městské policie dokáže zachytit opravdu detailní záznam. Je nastavená tak aby sledovala jakýkoli pohyb. Třeba jak  taxikář přiváží jednoho ze zákazníků erotického podniku a kamera přečte i nápis na jeho bundě.

"Kamery jsou opravdu detailní je tam zcela poznat kdo vchází dovnitř a kdo vychází," říká ředitel dubských strážníků Tomáš Pykal.

Takovéto záběry by se navíc mohly už začátkem příštího roku objevit na internetových stránkách města. Starosta se netají tím, že chce aby erotické kluby zkrachovaly.

"Cílem je ekonomické vyhladovění těchto podniků, jdeme do té klientely těchto podniků," řekl nám starosta Dubí Petr Pípal.

Podle právníků to ale má jeden háček. Radnice má podle nich dvě možnosti. Buď záznam zveřejnit se souhlasem dotyčné osoby, nebo tak, aby osoba nebyla rozpoznatelná.

U nevěstinců budou navíc hlídkovat strážníci a případné zákazníky pokutovat. Městská vyhláška totiž vyhledávání sexuálních služeb zakazuje.

"Pokuta za vyhledávání sexuálních služeb je v blokovém řízení až tisíc korun," doplnil ředitel dubských strážníků Pykal.

Pokud si tedy přijedete do Dubí užít sexuálních služeb tamních žen, může se stát, že vás u toho budou sledovat kamery a vlastně celý internetový svět.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz